Bariyer Sistemi Nedir? :

Bariyer sistemi işletmenizin otoparkının belirli bir düzen halinde seyretmesi hatta bunun dışında otoparkların güvenlik bölümünden sorumlu olan çalışan görevlilerinizin işini kolaylaştıracak ve otoparkınıza kaçak araç giriş çıkışını önleyecek sistemlerin tümüne denmektedir. Tüm bu sistemler şirketinizin veya işletmenizin oto parkının güvenli bir şekilde kaçak veya yabancı araçların giriş ve çıkışını önlemeniz için yapmanız gereken pek çok şeyi sizlerin yerine halletmeye yetecektir. Özellikle günümüzde yukarı ve aşağı doğru açılır kapanır bariyer sistemleri pek çok katlı ve normal oto parklarda tercih sebebi olması ile birlikte sizlerin oto parkınızın güvenli bir şekilde işlevini görmesine yarar sağlamaktadır.

Bariyer Sisteminin Avantajları Nelerdir? :

Bariyer sistemi işletmenizin veya iş yerinizin oto parkının veya eğer bir oto park işletmecisi olarak iş yapmaktaysanız işinizi oldukça kolaylaştıracak ve oto parkınıza kaçak araç giriş çıkışını engelleyecek oldukça önemli bir sistemdir. Oto parkınızın girişine kurduracağınız bariyer sistemi ile hem oto parkınıza bariyer-sistemlerigiren çıkan araçların takibini tek bir noktadan kontrollü bir şekilde hızlı ve güvenli bir şekilde sağlayabileceksiniz hem de oto parkınıza girebilecek veya oto parkınızdan çıkabilecek yabancı araçları da engellemenize olanacak tanıyacaktır. Ayrıca araç girişi istenmeyen bölgeler için de kullanabileceğiniz elektronik bariyer sistemleri ile belli periyotlarda ve zaman aralıklarında kurup açılır kapanır bir şekilde hizmete koyacağınız bariyer sistemleri sizin yapmanız gereken pek çok işi sizin yerinize yapacaktır.

Kollu Bariyer Sistemleri:

Kollu bariyer sistemleri dışarıdan bakıldığında oldukça şık bir görünüşe sahiptir. Ayrıca güçlü ve dayanıklı kol sistemi ile istenmeyen veya yabancı araçların oto parkınıza veya girmesini istemediğiniz bölgelere kurmanız ile buraya giren çıkan araç trafiğini de kontrol altına almanıza fayda sağlamaktadır.

Blok Bariyer Sistemleri:

Daha çok kullanım alanları yüksek güvenlik ihtiyaçları olan iş merkezleri veya buna benzer işletmeler, plaza veya alış veriş merkezleri, resmi kurum ve kuruluşlar, konsolosluklar vb. gibi önem arz eden bölgelerde tercih edilen blok bariyer sistemleri  sahalarda geçişin güvenliği ve kontrolü sağlamak için geliştirilmiş bir bariyer sistemi ürünüdür. Her tip araçlı suikast şekillerini önlemek için ise birebir kesin çözümdür diyebiliriz. Güçlü ve kontrolü yüksek motoru ile uzaktan kumanda yardımı ile başında insan bulundurmadan kullanabileceğiniz gibi  buton ve benzeri yardımcı tuşlar ile kolaylıkla uyumlu çalışabilecek blok bariyer sistemi sizlerin ihtiyacı olacak pek çok ihtiyacı tek başına karşılamaya yetip de artacaktır bile. Blok bariyer sistemleri estetik ve görsel açıdan hem göze hitap eden hem de pek çok ihtiyacı karşılayan bariyer sistemleridir. Sizler de bu tarz bariyer sistemleri hakkında daha fazla bilgi almak ve işletmeniz için kurdurmak istiyorsanız internet sitemizi mutlaka ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

İçeriği beğendiniz mi? Hemen puan verin!

0 / 5 0