Akıllı Ev Sistemi

Alarm Sistemleri

Akıllı Ev Sistemi eviniz başka bir anlam kazanır. Akıllı EV Sistemine son kullanıcı ihtiyaçları düşünülerek bir çok özellik sisteme entegre edilmiştir. Bu tür ürünlerin fabrikada entegre edilmesi sistemlerin diğer bileşenler ile etkileşimli çalışmasını sağlayarak kullanıcıya sorunsuz bir sistem ve kullanım kolaylığı sağlar. Akıllı ev sistemlerimizin üretim olarak oldukça kalitelidir. Avrupa birliği mevzuatına uygun tüm sertifikalarımız mevcuttur.

Akıllı Ev Sistemi 2002 yılından beri sadece akıllı evler konusunda hizmet vermektedir.

Firmamızın Türkiye’de gerçek anlamda ilk akıllı ev sistemlerini kurup teslim eden firma olmasından gurur duyuyoruz. 2003 yılında kurduğumuz sistemler dahi hala sorunsuz çalışmaktadır. Referanslarımızdan görebilirsiniz ve arayabilirsiniz. Akıllı Ev Sistemi, 2002’den beri her referanslarını çekinmeden yayınlıyor, çünkü  Pulsar Elektronik müşteri memnuniyeti odaklı çalışır.

Pulsar Elektronik ile uzun ve zahmetli montaj süreçlerine son veriyoruz. Kablosuz altyapı sayesinde, eviniz veya işyeriniz ister inşaat halinde olsun, isterseniz de dayalı döşeli olsun, kırma, dökme, kablo çekme kesinlikle yok. Binanızın mevcut tasarımına ve altyapısına zarar vermeden, estetik görünümüne etki etmeden, mevcut priz ve anahtarlarınızı değiştirmeden hızlı ve kolay kurulum imkanı sunuyoruz. Sisteminizi, dilerseniz siz, dilerseniz teknik ekibimiz sadece dakikalar içerisinde kolayca kuracaktır. Üstelik, dilediğinizde kolayca taşıyabilir, ekleme ve çıkarma yapabilirsiniz.