Turnike Sistemleri Nedir? :

Turnike sistemleri iş yerinizin, işletmenizin, alış veriş merkezlerinin veya plaza gibi büyük işletmelerin kontrollü insan geçişini sağlamak için kullandığı bir sistemdir. Bu sistem sayesinde geçiş güzergahını belirttiğiniz noktalardan insanların düzenli ve kontrollü bir şekilde karşı tarafa geçmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca istenmeyen veya yabancı insanların da karşı tarafa geçmemesini veya yasakladığınız tarafa geçmemesini de turnike sistemleri ile kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Ayrıca turnikelerden geçmesini istediğiniz kişiler için de kart atayarak sadece kart sahibi yani geçişlerine izin verdiğiniz kişilerin kontrollü bir şekilde turnike sistemlerinden geçiş yapmasını sağlayabilirsiniz ve onların dışında kalan ve yabancı bireylerin turnikelerden geçmesini de bu şekilde engelleyebilirsiniz.

Turnike Sistemlerinin Avantajları Nelerdir? :

Turnike sistemlerinin avantajları hızlı ve kontrollü bir şekilde kart atadığınız veya geçişine izin verdiğiniz kişilerin belirlediğiniz güzergah üzerinden sizin kontrolünüzde geçişlerini güvenli ve kontrollü ve hızlı bir şekilde halletmenizi sağlar. Ayrıca geçmesini istemediğiniz insanların veya yabancı kişilerin turnikeden geçmesini engelleyerek yasaklar koyma olanağını da turnikesizlere sunmaktadır. Turnikelere mutlaka her insan denk gelmiştir trene bineceğimiz zaman pek çok istasyonda bu sistem kullanılmaktadır insanlar kartlarına yükledikleri para sayesinde buradan geçiş yaparak ek personele gerek duymadan tüm bu yapılması gereken işlemi turnikeler tek başına halletmektedir. Size hem zaman tasarrufu hem de ek personel alımı yapmadan pek çok işi bir arada halletme olanağı tanımaktadır.

Turnike Sistemlerinin Dezavantajları Nelerdir? :

Turnike sistemleri insanların her ne kadar kontrollü bir şekilde hızlı bir geçiş olanaklarını sağlasa da yaşanacak aksaklar insanların hızını kesebilir. Bununla birlikte kart atadığınız kişilerin yaşayacağı yanlışlıklar veya hatalar nedeni ile turnikelerin güçlü kollarına takılıp düşmelerine veya yaralanmalarına neden olabilir tüm bu dezavantajlardan kurtulmak ise oldukça basit turnike sistemi kurdurtmak istediğiniz işletmenizin ve geçecek insanların güvenliği için bizi tercih etmeniz yeterli olacaktır. Çünkü internet sitemizde sizler için en kaliteli ve güvenli turnike sistemlerini sizlere en uygun fiyata hizmetinize sunuyor ve bu alanda oldukça iddialı olduğumuzu da sizlere belirtmek istiyoruz.

Turnike Sistemlerine Eklenebilecek Ek Özellikler Nelerdir? :

Turnike sistemlerine az önce de dediğimiz gibi sadece geçişine izin vereceğiniz kişiler adına atayacağınız kartları dağıtarak bunların dışında ki yabancı insanların geçişini önleyebilirsiniz. Ayrıca çalışanlarınızın veya görevlilerinizin parmak izi kayıtlarını da turnike sistemlerinize atayarak parmak izi ile hızlı bir şekilde turnikelerden geçişlerini sağlayabilirsiniz. Ayrıca gün içerisinde turnikeden ne kadar insan geçmiş hangi insan geçmiş veya hangi insan geçmemiş gibi önemli ayrıntıları da yazılımsal olarak ekleyeceğimiz özellik ile bilgisayarınızdan kolayca takip ederek inceleyebilirsiniz. Sizlerde tüm bu kaliteli ve uygun fiyatlarda ki turnike sistemlerinden faydalanmak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İçeriği beğendiniz mi? Hemen puan verin!

0 / 5 0